Lunes 18.06.2018

Nuestros prebenjamines y benjamines del Ourense CF participan este sábado en el Trofeo Vila de Verín

VIII TORNEO INTERNACIONAL VILA DE VERIN 2018
PREBENXAMIN E  BENXAMIN

Sábado 2 de junio de 2018

torneo_verin
torneo_verin
Nuestros prebenjamines y benjamines del Ourense CF participan este sábado en el Trofeo Vila de Verín

 

VIII TORNEO INTERNACIONAL VILA DE VERIN 2018

PREBENXAMIN E BENXAMIN

GRUPOS PREBENXAMIN

 

 

GRUPO A

 

GRUPO B

 

GRUPO C

 

GRUPO D

 

EDC VERIN A

 

EDO OURENSE

 

C.D CHOCO

 

ED XINZO

 

SANTA TERESITA

 

PURISIMA

 

CALASANCIO

 

EDC VERIN B

 

A.D BOSCO

 

CELANOVA

 

U.D OURENSE

 

CD LUGO

 

 

 

 

OURENSE C.F

 

GRUPOS BENXAMIN

 

 

GRUPO A

 

GRUPO B

 

GRUPO C

 

GRUPO D

 

RAPIDO DE BOUZAS

 

C.P CALASANCIO

 

C.D LUGO

 

E.D.C VERIN A

 

OURENSE C.F

 

 

E.F SILLEDA

 

 

PABELLON C.F

 

MACEDA

 

PUEBLA DE SANABRIA

 

CELANOVA

 

PURISIMA

 

ARRABALDO

 

 

E.D.C VERIN B

 

E.D OURENSE

 

E.M XINZO

 

U.D OURENSE

 

S.TERESITA

 

 

 

 

 

 

FASE DE GRUPOS BENXAMIN A GRANXA

HORA

CAMPO 1

CAMPO 2

RES.

09:30-09:55

E.D.C VERIN A-C.D MACEDA

ARRABALDO-U.D OURENSE

 

09:55-10:20

OURENSE C.F -SANABRIA

EDC VERIN B-S.TERESITA

 

10:20-10:4

PURISIMA-ED XINZO

CELANOVA-ED OURENSE

 

10.45-11:10

CALASANCIO-E.F SILLEDA

C.D LUGO-PABELLON C.F

 

11:10-11:30

R. DE BOUZAS-OURENSE CF

SANABRIA-S.TERESITA

 

11:35-12:00

C.D MACEDA-ARRABALDO

EDC VERIN A-U.D OURENSE

 

12:00-12:25

CALASANCIO-CELANOVA

E.F SILLEDA-E.D OURENSE

 

12:25-12:50

R. DE BOUZAS-S.TERESITA

SANABRIA-ED VERIN B

 

12:50-13:15

C.D LUGO-PURISIMA

PABELLON- E.M XINZO

 

13:15-13:40

C.D MACEDA-U.D OURENSE

EDC VERIN A-ARRABALDO

 

13:40-14:10

R.DE BOUZAS-SANABRIA

OURENSE C.F-EDC VERIN B

 

COMIDA

15:30-15:55

C.D LUGO-E.M XINZO

PABELLON C.F-PURISIMA

 

15:55-16:20

CALASANCIO-E.D OURENSE

SILLEDA-CELANOVA

 

16:20-16:45

R. DE BOUZAS-EDC VERIN B

OURENSE C.F S.TERESITA

 

FASE DE GRUPOS PREBENXAMIN

CAMPO DE FUTBOL JOSE ARJIZ(HIERBA NATURAL)

HORA

CAMPO 1

RES

09:30-09:50

E.D.C VERIN B-E.M XINZO

 

09:50-10:10

EDC VERIN A-S.TERESITA

 

10:10-10:30

E.D OURENSE -PURISIMA

 

10:30-10:50

CALASANCIO-U.D OURENSE

 

10:50-11:10

C.D LUGO-OURENSE C.F

 

11:10-11:30

A.D BOSCO -E.D.C VERIN A

 

11:30-11:50

PURISIMA -E.M CELANOVA

 

11:50-12:10

C.D CHOCO-U.D ORENSE

 

12:10-12:30

E.D.C VERIN B-C.D LUGO

 

12:30-12:50

E.D XINZO -OURENSE C.F

 

12:50-13:10

S.TERESITA-A.D BOSCO

 

13:10-13:30

E.D OURENSE-E.M CELANOVA

 

13:30-13:50

C.D CHOCO-CALASANCIO

 

13:50-14:10

.D.C XINZO -C.D LUGO

 

14:10-14:30

E.D.C VERIN B-OURENSE C.F

 

CUARTOS DE FINAL

POLDEPORTIVO A GRANXA

16:45-17:10

X1

1ºGRUPO A-2º GRUPO C

X2

1ºGRUPO C-2ºGRUPO A

 

17:10-17:35

X3

1º GRUPO B-2º GRUPO D

X4

1ºGRUPO D-2 GRUPO B

 

17:35-18:00

Q1

1º GRUPO A-2º GRUPO C

Q2

1º GRUPO C-2º GRUPO A

 

18:00-18:25

Q3

1º GRUPO B-2ºGRUPOD

Q4

1º GRUPO D-2º GRUPO B

 

EMIFINAL

18:25-19:00

R

X1- X2

S

X3-X4

 

19:00-19:35

Z

Q1-Q2

Y

Q3-Q4

 

3 Y 4 PUESTO

19:40-20:05

3 Y 4 PUESTO PREBENXAMIN

3 Y 4 PUESTP BENXAMIN

 

FINALES

20:15-20:50

FINAL PREBENXAMIN

FINAL BENXAMIN

 

 

 

Comentarios